KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 10392449
nr 1039 2449
Grafiska blad
2 st, efter Carl Larsson, bladets mått: 40x28, lösa blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:09:26
21/5 02:03:43